سال نو در دبی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جشن در دبی

سال نو در دبی

شیوه برای جشن گرفتن مراسم جشن سال نو دبی ۲۰۱۷:

از فراز برج خلیفه، نمایش های آتش بازی را تماشا کنید: مراسم جشن سال نو در بلندترین ساختمان جهان، برج خلیفه را زمانی که این مراسم تماشایی سالانه برگزار می شود از دست ندهید که مسلماً یک بار دیگر نفس تماشاگران را از شدت وحشت و تعجب در سینه حبس می کند. فراموش نکنید پیش از ساعت ۸ شب عازم مرکز شهر دبی شوید تا جای خوبی برای تماشای مراسم پیدا کنید.

در قسمت ساحلی برج العرب لم بدهید. این نماد مشهور جهانی دبی، مرکز برگزیده ای برای تماشای نمایش های آتش بازی به شمار می آید. معماری باشکوه این برج زیر نور آتش بازی حتی با ابهت تر نیز به نظر می رسد. می توانید برای استقبال از سال نو خاطره انگیز و به یاد ماندنی در دبی عازم مناطق ساحلی جمیرا و ام سقیم شوید، در ساحل حصیر پهن کنید و به هنگام تماشای این هتل لوکس که با نورهای رنگارنگ آتش بازی، نورباران می شود و ابهت حیرت آوری می یابد، لم بدهید.

در اطراف نخل جمیرا قایق سواری کنید: دوستان خود را به ضیافت مراسم جشن سال نو روی قایق بادبانی تفریحی و لوکس دعوت کنید و به هنگام تماشای نمایش های آتش بازی رکوردشکن این مراسم در نیمه شب، روی دریا قایق سواری کنید. بزرگترین و طولانی ترین نمایش های آتش بازی، بر فراز سراسر جزیره انسان ساز نخل جمیرا و زمین های آن همچون چشم انداز زیبای مجموعه آتلانتیس این جزیره نخلی قابل مشاهده می باشد که مسلماً دستاورد فوق العاده ای برای دبی به شمار می آید. در صورت امکان، در قایق در ردیف جلو بنشینید.

سوار وسیله نقلیه دریایی شوید: مردم می توانند از امکانات نقلیه دریایی اداره راه ها و حمل و نقل دبی مثل اتوبوس آبی، تاکسی آبی، کشتیرانی دبی، و قایق چوبی برای تماشای نمایش های آتش بازی استفاده کنید. قایق ها از ساعت ۱۰ شب ۳۱ دسامبر در امتداد اسکله دبی آغاز به گشت زدن می کنند. می توانید برای سفرهای دربستی، تاکسی کرایه کنید یا بلیط های تک نفره اتوبوس های آبی یا قایق های چوبی را خریداری نمایید. از آنجا که قایق های بادبانی عمومی تفریحی و لوکس چارتر دبی به سرعت رزرو می شوند، این شیوه، جایگزین خوبی برای تماشای نورافشانی و صدای انفجار نمایش های آتش بازی از روی دریا محسوب می شود.

در بزرگترین ضیافت مراسم جشن سال نو دبی شرکت کنید: اگر می خواهید در برنامه موسیقی بزرگترین ستاره های پاپ جهان شرکت کنید و در یکی از تماشایی ترین مراسم جشن سال نو کشورهای خاورمیانه سهیم شوید، پس این ضیافت شبانه، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

سری به کلوپ ها بزنید: به عنوان یکی از بزرگترین شب های سال، منتظر ضیافت های سال نو در هر گوشه و کنار این شهر باشید. سرگرمی های عالی، غذاهای عالی و گروه ها و جمعیت عالی در هر کلوپ دبی منتظر شما هستند.

از خوردن شام در یک هتل یا رستوران لذت ببرید: همه استقبال از سال نو را به شیوه پر هیاهو دوست ندارند. می توانید برای یک جشن آرام و بی سر و صدا نزدیک ترین دوستان و خانواده خود را همراه خود بیاورید تا از صرف شام ویژه سال نو در هتل ها و رستوران های مختلف این شهر لذت ببرید.

یک ضیافت خانگی ترتیب دهید: اگر ترجیح می دهید با کسانی که دوستشان دارید در جایی مخصوص به خودتان مراسمی خصوصی داشته باشید، برگزاری یک ضیافت سال نو در خانه، ایده ای عالی به شمار می آید. می توانید انتخاب کنید که برای همه میهمانان غذا آماده کنید یا از مهمانان خود بخواهید تا با خود یک یا دو وعده غذا بیاورند تا به طور اشتراکی بخورید. شما و کسانی که دوستشان دارید، می توانید زمانی که نمایش های آتش بازی را از تلویزیون تماشا می کنید، برای جشن گرفتن سال نو، نوشیدنی بنوشید.

نویسنده : faezeh بازدید : 3 تاريخ : 7 ارديبهشت 1396 ساعت: 11:25
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها